We use own and third party cookies to improve our services and show ads related to your preferences by analyzing your browser habits . If you continue browsing , we consider you accept its use. You can switch the configuration or learn more here

×
cs
carlove.cz 🚗 Vaše spolehlivá autopůjčovna v Praze!
Výhodná půjčovna aut v PrazeAutopůjčovna v Praze
K pronájmu 91
aut

Google 4,9
Denně od 9:00 do 17:00
Podpora, rezervace z webu 24/7
Poslat dotaz
Prague, Politických vězňů 912/10
United States

Autopůjčovna Brno a nejčastější dotazy jejich klientů

Rozhodli jste se, že využijete služeb kvalitní brněnské autopůjčovny s názvem Autopůjčovna Brno? V tom případě máte jistě řadu otázek, které souvisí se zapůjčením vozidla u této půjčovny. I proto jsme se rozhodli, že vám dnes o této půjčovně podáme přesnější informace.

Můžu cestovat do zahraničí?
Vozidla od Autopůjčovny Brno si můžete zapůjčit jak na cestování po České republice, tak i na cestu do zahraničí. Jediné, co pro to musíte udělat, je oznámit tuto skutečnost autopůjčovně při tom, co budete tvořit objednávku. Příplatky za cestu do zahraničí nečekejte.

Autopůjčovna Brno a případná havárie
Autonehoda se může stát každému. I řidičovi, který si zapůjčil vozidlo u této autopůjčovny. V případě nehody na nic nečekejte a vše včasně řešte. Pokud není třeba nehodu hlásit policii, domluvte se se spoluúčastníkem na zavinění a vše zapište do příslušného tiskopisu. V případě, že jste nehodu nezpůsobil, můžete u pojišťovny uplatnit nárok na náhradu škody. Jestliže jste nehodu zavinil, zapište si všechny potřebné údaje, nehodu nahlaste neprodleně na pojišťovně.

Co je potřeba k zapůjčení vozidla?
Pokud si chcete pronajmout vozidlo u Autopůjčovny Brno, budete potřebovat platný řidičský a občanský průkaz, v případě podnikatelů a firem je to i výpis z obchodního rejstříku.

Na jak dlouho a kde si vozidlo můžu pronajmout?
Vozidlo si můžete zapůjčit krátkodobě (na výlet či dovolenou), ale i dlouhodobě (ke svému podnikání). Čas není nijak omezen. Vozidlo si pak mžete vyzvednout buď přímo v půjčovně, nebo vám jej personál půjčovny přistaví na domluvené místo.

Platí se zde záloha?
Vratná záloha se platí před zapůjčením vozidla. Poté se vám vrátí. Pronajímatel může vrtnou zálohu případně použít na náklady vzniklé porušením smlouvy nájemcem.

levne-pujceni-osobnich-vozu

levna-pujcovna-Brno

levna-pujcovna-aut-Brno

Alena

Měla jsem auto ve servisu, musela jsem půjčit náhradní. Absolutní spokojenost!

Michal

Od společnosti CarLove jsem si půjčil Seat Toledo a musím říct, že jsem byl se vším naprosto spokojen. Auto bylo nové, čistý exteriér i interier a v rámci ceny jsem dostal GPS navigace. Auto bylo připravené načas a všechny papíry jsem s manažérem vyplnil do 10 minut. Když autopůjčovnu v Praze, tak jedině CarLove!

Vojtěch

Skvěly přístup!