We use own and third party cookies to improve our services and show ads related to your preferences by analyzing your browser habits . If you continue browsing , we consider you accept its use. You can switch the configuration or learn more here

×
cs
carlove.cz 🚗 Vaše spolehlivá autopůjčovna v Praze!
Výhodná půjčovna aut v PrazeAutopůjčovna v Praze
K pronájmu 91
aut

Google 4,9
Denně od 9:00 do 17:00
Podpora, rezervace z webu 24/7
Poslat dotaz
Prague, Politických vězňů 912/10
United States

Jak vypadá zapůjčení dodávky u Půjčovny dodávek Brno?

Potřebujete si vypůjčit dodávku? Na stěhování, na cestu na dovolenou, nebo budete rekonstruovat a potřebujete vozidlo, se kterým budete převážet materiál? Ať už si dodávku budete půjčovat z jakýchkoliv důvodů, jistě vás bude zajímat, jak takové zapůjčení dodávky u Půjčovny dodávek Brno vypadá.

Výběr dodávky u Půjčovny dodávek Brno
Jako první si vyberte dodávku, se kterou budete chtít cestovat. Vozový park Půjčovny dodávek Brno je pestrý, takže zde najdete jak vozidla na stěhování, tak i vozidla vhodná na cestu na dovolenou či výlet. Všechna vozidla prochází pravidelnými kontrolami, proto nemusíte mít strach z případných poškození.

Dodávku si rezervujte
Vybrali jste si dodávku, která se vám zamlouvá? Pak přichází na řadu její rezervace. Všechny potřebné kontakty najdete na webových stránkách Půjčovny dodávek Brno.

Předání vozidla – kdekoliv chcete
Po odeslání objednávky přichází na řadu samotné převzetí vozidla. Při předání dojde k nafocení vozidla zaměstnancem půjčovny, zkontroluje se i jeho stav. Všechna vozidla jsou v perfektním stavu, proto nemusíte mít obavy z jejich funkčnosti. Nakonec podepíšete smlouvu a vozidlo můžete začít vesele používat.

Vozidlo užívejte s radostí
Po předání vozidla je jen na vás, kam s dodávkou vyrazíte. V případě potřeby vám Půjčovna dodávek Brno nabízí možnost zapůjčení GPS navigace, ale také dětské autosedačky. Jestliže budete chtít, můžete si nechat vozidlo připojistit pro jakoukoliv technickou závadu. Pojištění asistenčních služeb je v ceně nájmu.

Vrácení dodávky do půjčovny
Až už vozidlo nebudete potřebovat, nastává ten pravý čas pro jeho vrácení. Před vrácením vozidla je třeba doplnit nádrž a uvést vozidlo do stavu jako před vypůjčením. Vozidlo bude při převzetí zkontrolováno.

pujcceni-dodavky-ford

pujceni-dodavky-levne-Brno

pujcim-dodavku

Alena

Měla jsem auto ve servisu, musela jsem půjčit náhradní. Absolutní spokojenost!

Michal

Od společnosti CarLove jsem si půjčil Seat Toledo a musím říct, že jsem byl se vším naprosto spokojen. Auto bylo nové, čistý exteriér i interier a v rámci ceny jsem dostal GPS navigace. Auto bylo připravené načas a všechny papíry jsem s manažérem vyplnil do 10 minut. Když autopůjčovnu v Praze, tak jedině CarLove!

Vojtěch

Skvěly přístup!