We use own and third party cookies to improve our services and show ads related to your preferences by analyzing your browser habits . If you continue browsing , we consider you accept its use. You can switch the configuration or learn more here

×
cs
carlove.cz – jednoduchý auto pronájem v Praze!
Pronájem a půjčení auta v Prazepronájem auto
Auta seznam 72
aut

Google 4,9
Everyday from 8:00 to 18:05
Podpora, rezervace z webu 24/7
Poslat dotaz
Prague, Politických vězňů 912/10

Akce a slevy CARLOVE na nájem a pronájem aut v Praze

Cestování autem – nejpamátnější! Арендовав auto v Praze společnosti CARLOVE, získáte výjimečné služby na vlastním jazyce a možnost výhodné cestovat po České republice a Evropě. Naše akce a slevy vám pomohou ušetřit a dostat nízké ceny na pronájem.


Audioknihy v každém autě zdarma

Cestování je snadné! Všechny autě jsou vybaveny usb a aux. V každém stroji najdete fascinující аудиогид po Praze a okolí Češtině. Výlet bude vzpomínat fakty, vzrušující příběhy a událostmi, jako kdyby celou dobu cesty, s vámi byl profesionální průvodce.


Mytí auto na náš účet!

Nebudeme se rozptylovat Vás z dovolené — prostě сдайте auto včas, a jsme помоем sami. Je to zdarma!


Sleva příteli!

Snažíme se, aby Váš výlet bezpečné a příjemné. Naši odborníci zodpoví otázky, připraví vůz včas. Budeme se snažit udělat vše, aby Jste doporučil nás svým přátelům!


Půjčovna aut v Praze bez zajištění

Připravili jsme pro vás speciální podmínky pronájmu vozidla bez zástavy. Podrobnosti u našich odborníků.


Přístavení auta k hotelu nebo na letišti zdarma!

Při objednání vozu od 3x dnů, přistávíme v určený čas do hotelu nebo na letiště. Čistý uvnitř i venku, budou dokumenty připraveny předem, čas přenosu je minimální.


Alena

Měla jsem auto ve servisu, musela jsem půjčit náhradní. Absolutní spokojenost!

Michal

Od společnosti CarLove jsem si půjčil Seat Toledo a musím říct, že jsem byl se vším naprosto spokojen. Auto bylo nové, čistý exteriér i interier a v rámci ceny jsem dostal GPS navigace. Auto bylo připravené načas a všechny papíry jsem s manažérem vyplnil do 10 minut. Když autopůjčovnu v Praze, tak jedině CarLove!

Vojtěch

Skvěly přístup!